SPISEGRUPPEN, 5 dele, Gentzell, 1900-tallet.

498758. SPISEGRUPPEN, 5 dele, Gentzell, 1900-tallet.

Striker bordlængde 186cm.
Bredde 100 cm.
Højde 74 cm.
Stol højde 84cm Sædehøjde 46cm.
Alle dele stemplet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Striker bordlængde 186cm.
Bredde 100 cm.
Højde 74 cm.
Alle dele stemplet.

Brugsslitage.

Antal besøg: 895