BRONZE BUDHA.

BRONZE BUDHA.
498638. BRONZE BUDHA.

Bronze Budha i siddende stilling med krone og smuk kropsholdning på integreret bund, forgyldt og delvist malet i forskellige farver, Indokina, original bundplade, 20. århundrede, højde 15 cm.

I god stand.

Få foretaget en gratis vurdering!
498638. BRONZE BUDHA.

I god stand.

Deutsch Auctioneers
Antal besøg: 509