SVEN XET ERIXSSON. Farvelitografi.

498623. SVEN XET ERIXSSON. Farvelitografi.

Det gamle stenbrud. Signeret og nummereret 246/310 ex. 31x44 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 428