Kommode, hvidmalet, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

498131. Kommode, hvidmalet, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Længde 66 cm. Bredde 37 cm. Højde 101 cm.

Brugsslitage. Nymalet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Nymalet.

Antal besøg: 326