TASKE, "Papillon", Louis Vuitton.

496857. TASKE, "Papillon", Louis Vuitton.

Monogram laktaske med brunt læder og gule metaldetaljer. Stemplet "Louis Vuitton PARIS made in France".
Længde 30 cm.

Brugsslitage og mærker på ydersiden. Støvpose medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 30 cm.

Antal besøg: 1.131