HJØRNESKAB, fineret birk, Nilssons Möbler, Lammhult.

496314. HJØRNESKAB, fineret birk, Nilssons Möbler, Lammhult.

Længde 81, bredde 52, højde 181 cm.

Mindre slitage og mindre ridser. Mærke på disken.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 906