POSTKASSE, metal, 20. århundrede.

496219. POSTKASSE, metal, 20. århundrede.

Postkasse med længde 31, bredde 15, højde 43 cm.

Glasskive mangler, buler og tab af farve.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.093