SKÆNK, Chippendale stil, 20. århundrede.

495959. SKÆNK, Chippendale stil, 20. århundrede.

Mahogni, kugle- og klofødder, længde ca. 102, bredde 50, højde 83 cm.

Brugsslitage. Krackelyr.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Krackelyr.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 349