NATLEYS, kobber og messing. Jugend, omkring århundredeskiftet 1900.

495786. NATLEYS, kobber og messing. Jugend, omkring århundredeskiftet 1900.

I form af en ugle.
Højde 8,8 cm.

Brugsslitage. Overfladepåvirkning.

Få foretaget en gratis vurdering!

I form af en ugle.
Højde 8,8 cm.

Antal besøg: 395