Ubekendt kunstner, tekstilpanel, signeret BOI, dateret -90.

494440. Ubekendt kunstner, tekstilpanel, signeret BOI, dateret -90.

Ifølge afsenderens oplysninger, Ingeborg Lindgren.
48,5 x 68,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

48,5 x 68,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 588