GARDEROBE, slutningen af 1800-tallet.

494324. GARDEROBE, slutningen af 1800-tallet.

Fineret med valnød. Messing beslag. En låge med hylder bagved. En skuffe over og under lågen. Længde 81. Bredde 48. Højde 167 cm.

Have på. Tørre revner og finerskader. Der mangler en nøgle til en æske. Delvist senere hylder.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 565