CUP, glas, "Kent", Kosta, Elis Bergh, sign.

494183. CUP, glas, "Kent", Kosta, Elis Bergh, sign.

Signeret Kosta BH 787.

Højde inklusive låg 32 cm.

Brugsslitage. Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Kosta BH 787.

Højde inklusive låg 32 cm.

Brugsslitage. Kantstødt.

Antal besøg: 983