FÆLLES OG KOBBERGENSTANDE, 1800--1900-tallet.

494180. FÆLLES OG KOBBERGENSTANDE, 1800--1900-tallet.

Trætanke, kobberbund med mere.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 603