GÖTE REX. Olie på Panel.

GÖTE REX. Olie på Panel.
494114. GÖTE REX. Olie på Panel.

Blomst i vinduesramme. Underskrevet. 24x33 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 543