FIGUR, porcelæn, elg, Lladro.

FIGUR, porcelæn, elg, Lladro.
493721. FIGUR, porcelæn, elg, Lladro.

Signeret, længde 45, højde 39 cm.

Løst afskårne horn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Løst afskårne horn.

Antal besøg: 1.366