SOFA, midten af det 20. århundrede.

493699. SOFA, midten af det 20. århundrede.

Tresitsig. Buet form. Fast polstret ryg og sæde. Længde.

Have på. Let snavset betræk med brugsspor og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 424