LOFTSLAMPE, glas og messing. 1900-tallet.

493625. LOFTSLAMPE, glas og messing. 1900-tallet.

Kantet med en såkaldt perlekrans bestående af stænger og kugler.
Diameter ca. 36 cm.

Enkelte dele mangler i perlefrynser. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 36 cm.

Antal besøg: 324