SENG, Granage type sidst i det 20. århundrede.

492788. SENG, Granage type sidst i det 20. århundrede.

Sengeramme Mahogni Indvendig 160 cm, længde 190 cm.

Brugsslitage, stødmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, stødmærke.

Antal besøg: 964