GYNGEHEST, Gemla, træ. Midten af det 20. århundrede.

492567. GYNGEHEST, Gemla, træ. Midten af det 20. århundrede.

Længde ca 80 cm, sædehøjde ca 42 cm.

Slitage, skader, manglende detaljer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.497