DISPLAYSKAB, orientalsk, 20. århundrede.

491912. DISPLAYSKAB, orientalsk, 20. århundrede.

Træ og glas. Sekskantet form. Længde 80 cm, højde 200 cm.

Revner. Ikke funktionstestet. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 533