CHIFFON JÉ, imperium, 1800-tallet.

491421. CHIFFON JÉ, imperium, 1800-tallet.

Mahogni. Klap med skuffeinteriør bagved. Længde 93 cm, bredde 49 cm, højde 160 cm.

Restaureret. Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 657