G INGEMAR ERIXON. Olie på lærred.

491090. G INGEMAR ERIXON. Olie på lærred.

I Montepulqana, Toscana, Italien. Signeret og på verso med titlen og dateret 1990. 66x73 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 4.306