ARMBÅNDUR, herre, SAS 50 år, Limited Edition.

491000. ARMBÅNDUR, herre, SAS 50 år, Limited Edition.

Skandinaviske flyselskaber 1946 - 1996. Rustfrit stål bagside Limited edition i original kasse Ur diameter 32 mm Læder armbånd længde 24 cm.

Mindre slitage og mindre ridser på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 13.235