SOFA/SENG, gustaviansk provinsværk, 1800-tallet.

490977. SOFA/SENG, gustaviansk provinsværk, 1800-tallet.

Skåret dekoration, udtrækbar, længde 196, bredde 64, højde 147 cm.

Aldersrelateret slitage, en knap af, en liste mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 782