AGEDYNA, flamsk stof, 19.-20. århundrede.

490637. AGEDYNA, flamsk stof, 19.-20. århundrede.

46 x 103 cm.

Aldersslitage Et par tråde løsner sig ved en søm på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 103 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 711