ELSA HARDWICK. Akvarel.

ELSA HARDWICK. Akvarel.
490342. ELSA HARDWICK. Akvarel.

Gennemsigtighed. Monogram signeret og verso dateret 1980 23x17 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 679