GØKUR, træ, urværk af Junghans, 20. århundrede.

490206. GØKUR, træ, urværk af Junghans, 20. århundrede.

Til vægophæng.
Højde ca 35 cm, ekskl.

Brugsslitage, repareret våbenskjold, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Til vægophæng.
Højde ca 35 cm, ekskl.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.341