Natbord med marmorplade, århundredeskiftet 1900.

490126. Natbord med marmorplade, århundredeskiftet 1900.

Spidse ben. Trækhåndtag af messing.
40 x 40 cm, højde 74 cm.

Slitage og mærker, mindre Kantstødt på skiven.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 40 cm, højde 74 cm.

Antal besøg: 428