FREMÆRKSAMLING, 14 albums.

FREMÆRKSAMLING, 14 albums.
490031. FREMÆRKSAMLING, 14 albums.

Island og Åland fra 1981-2000, ustemplet.
2 leuchtturm albums med lommer og kassette, Europa sept fra 1956-1989.
3 leuchtturm albums med lommer og kassette, blandet indhold.
8 albums forskellige europæiske lande.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 505