SMYKKEæSKE, træ/jade, orientalsk, 19/2000 tallet.

489183. SMYKKEæSKE, træ/jade, orientalsk, 19/2000 tallet.

6 stykker hvid jade på hver side af kisten.
Længde 20,5 cm.
Bredde 14,5 cm Højde 32 cm.

Brugsslitage, låse mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 20,5 cm.
Bredde 14,5 cm Højde 32 cm.

Brugsslitage, låse mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 605