SKÆNK, teak, Ulferts, Tibro, 1960'erne.

488423. SKÆNK, teak, Ulferts, Tibro, 1960'erne.

Skænk med tre skuffer og skab med underliggende hylde Længde 183,5, bredde 43, højde 85 cm.

Enkelte ridser på toppladen, ellers mindre brugsspor.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 902