HENRIK CORNELIUS KRANENBURG. Olie på lærred.

487919. HENRIK CORNELIUS KRANENBURG. Olie på lærred.

Signeret.45x56 cm.
Kanaler i Holland.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.45x56 cm.
Kanaler i Holland.

Brugsslitage.

Antal besøg: 457