FOOD SERVICE, 52 dele Rörstrand, århundredeskiftet 1900.

487547. FOOD SERVICE, 52 dele Rörstrand, århundredeskiftet 1900.

Terrin med låg, sauceskål, serveringsskåle 4 stk, serveringsfade 3 stk, flade tallerkener 10 stk, dybe tallerkener 12 stk, tallerkener diameter 22 cm 10 stk, tallerkener diameter 18 cm 11 stk.

En Brugsslitage plade med en Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 665