SOFA Slutningen af det 19. århundrede.

48737. SOFA Slutningen af det 19. århundrede.

Nyrokoko, skåret valnød Klædt i bronzefarvet skåret plys Længde 200, bredde 85, højde 110 cm.

Brugstilstand, noget let vaklet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.096