KAMERA, Nikon D40, 2 objektiver Nikon og Tamron.

487318. KAMERA, Nikon D40, 2 objektiver Nikon og Tamron.

Objektiv Tamron AF SP 28-75/2.8 XR Di-objektiv Nikon AF-S Nikkor 18-55mm 1:3.5-5.6 GII ED Kamerahus Nikon D40 Flash Nikon Speedlight SB-600 Tripod Quick Set Travelite 2L Oplader og modlysblænde.

Mindre slitage og ikke anmeldelsen. Mangler batteri.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.524