VÆGpendler og VÆGLAMPER, forgyldt, 1900-tallet.

485615. VÆGpendler og VÆGLAMPER, forgyldt, 1900-tallet.

Pendulets højde 50, bredde ca 35 cm.
Lamper, højde 32, bredde 14 cm.

Brugsslitage, mindre skader på forgyldningen på pendulet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 672