FISKE TILBEHØR, bl.a. ABU, 20. århundrede.

485523. FISKE TILBEHØR, bl.a. ABU, 20. århundrede.

Ruller, trækker osv.

Slitage, rust, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ruller, trækker osv.

Antal besøg: 460