HURTS, teak/eg, midten af det 20. århundrede.

485427. HURTS, teak/eg, midten af det 20. århundrede.

Bredde 44,5, dybde 58, højde 73 cm.

Brugsslitage, solbleget.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, solbleget.

Antal besøg: 1.054