RADIO, Philips, model "BX 600", 1900-tallet.

485150. RADIO, Philips, model "BX 600", 1900-tallet.

Længde 58,5 cm, bredde 25 cm, højde 38 cm.

Mindre Brugsslitage, mindre ridser/mærker.
Funktionstestet, virkede ved optagelse. Ingen garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 879