BOGHYLDE, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

484680. BOGHYLDE, Art Deco, 1920'erne/30'erne.

Fineret med limet birk. Tre sektioner med i alt seks flytbare hylder. Længde ca 260 cm, højde ca 110 cm.

Have på. Ridser og mærker. Enkelte afslag på bagkanten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.771