GÖSTA CALMEYER. Olie på lærred, "Rocks, Simrishamn", signeret Calmeyer.

484308. GÖSTA CALMEYER. Olie på lærred, "Rocks, Simrishamn", signeret Calmeyer.

29 x 78,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

29 x 78,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 7.451