LAMPEFØDDER, et par, glas, Kosta, sign.

48374. LAMPEFØDDER, et par, glas, Kosta, sign.

Underskåret, frostet og slebet. Højde ca 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.879