LAMPER, et par, messing, omkring århundredeskiftet 18/1900.

483409. LAMPER, et par, messing, omkring århundredeskiftet 18/1900.

Dobbelt juicepiber med tændstikæskeholder. Dekoration i form af makroner. Højde 28 cm, dybde 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 608