BAKKE, messing, signeret CW Borg og dateret 1921.

481754. BAKKE, messing, signeret CW Borg og dateret 1921.

Dekoration af frugter og løv. Længde ca 65 cm.

Håndtag med reparation. Spænder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 889