BEDSTEMOR UR, sølv, i urholder, 1800-/1900-tallet.

481525. BEDSTEMOR UR, sølv, i urholder, 1800-/1900-tallet.

Urets diameter, 35 cm.
Længden af kæden er ca. 70 cm.
Kisthøjde 8,5 cm.

Brugsslitage, mindre ridser på urets glas.
Skader på stoffet i æsken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urets diameter, 35 cm.
Kisthøjde 8,5 cm.

Skader på stoffet i æsken.

Antal besøg: 691