Spisebord, midten af det 20. århundrede.

480942. Spisebord, midten af det 20. århundrede.

Mahogni, diameter ca. 108, højde 75 cm. Skiver 3 hver 40 cm.

Brugsslitage. Slagmærker, ridsemærker. Disk med mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 235