ORIENTALSK KERAMIK, 7 dele, Kina 20. århundrede.

48084. ORIENTALSK KERAMIK, 7 dele, Kina 20. århundrede.

6 fade og 1 skål. Polykrom emalje dekoration. Diameter 11,5-19 cm.

Mindre dekorative brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre dekorative brugsspor.

Antal besøg: 867