MILITÆR OG NAUTISK, 20. århundrede.

480546. MILITÆR OG NAUTISK, 20. århundrede.

Skibslygter, et par, ikke komplet. Miniaturekanoner, propeller og mere.

Brugsslitage. Skibslys, ikke komplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 683