LAMPEDELE, 8 stk, 1800/2000 årh.

479285. LAMPEDELE, 8 stk, 1800/2000 årh.

Seks petroleumshuse og to holdere til petroleumshuse i porcelæn.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 436