ALLAN EGNELL. Nøgenstudie, olie på Panel, signeret.

479032. ALLAN EGNELL. Nøgenstudie, olie på Panel, signeret.

Cirka 66 x 56 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 66 x 56 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.304